Angličta v anglii

Volný čas a zábava v BEET

Informace na této stránce se týkají jazykové školy BEET v Bournemouth.

V BEET se rozhodně nebudete nudit. BEET pořádá každý den přednášku na zajímavé téma, filmový večer, kvíz nebo společenskou akci jako je koncert v pubu a párty na lodi. Velmi oblíbený je večer Sing-Songs, kdy se zpívá anglicky, ale i v jednotlivých národních jazycích. BEET Revue večer, složený z komických a divadelních výstupů.

aa-plaz-lidi-240   aa-zabava-240

Ve zbylém čase se o zábavu postará desetikilometrová pláž a čisté moře nebo oblíbený pub Richmond Arms, případně klub Elements. V Bournemouth je možné provozovat všechny druhy sportů, přímo v BEET se můžete zúčastnit fotbalového zápasu anebo se naučit hrát kriket...

O víkendech můžete jet na výlet na nejzajímavější místa Anglie - Londýn, Stonehenge a Salisbury, Cambridge nebo Oxford, Bath, Dorset Coast a další. U dlouhodobého kurzu si můžete udělat přestávku a vyrazit na několikadenní výlet do Skotska, Walesu nebo jinam...

   aa-stonehenge_240   aa-dorset-gate-240

Chcete poslat třicetistránkovou informační brožuru e-mailem?
 

Bournemouth

Původně lázeňské město se rozrostlo v živé kulturní centrum plné obchodů a zábavy, v současnosti jde o jedno z nejpříjemnějších univerzitních měst na jihu Anglie. V samotném Bournemouth žije 150 - 200 000 lidí, třikrát za sebou bylo dokonce prohlášené za nejlepší místo pro dovolenou v Anglii. Kromě desetikilometrové písečné pláže jsou pro něj typické velmi rozsáhlé parky a známé květinové zahrady.

   aa_arcade_240   aa-park-240

Pro Bournemouth jsou typické kulturní a společenské akce, které přitahují návštěvníky z celé Anglie. Moře umožňuje všechny druhy zábavy jako je plachtění, vodní lyžování, windsurfingu, potápění, jízda na vodních lyžích, padáku, anebo jen plavání a odpočinek na pláži. 

Stránky města najdete zde a také zde


Sem nám napište své další otázky