Angličta v anglii

Ubytování a doprava BEET

Informace na této stránce se týkají jazykové školy BEET v Bournemouth.

Nejvhodnější, a to i pro starší studenty, je ubytování v rodinách. Umožňuje i ve volném čase kontakt s rodilými mluvčími, v jedné rodině je obvykle několik studentů. Při ubytování v rodině můžete využívat společné prostory, je zajištěna snídaně a večeře, o víkendech také oběd. Každý student má svůj pokoj.

Studenti od 18 let si mohou také vybrat ubytování ve studentských domech, kde si zajišťují stravu samostatně, k dispozici je vybavená kuchyně. Maximální počet studentů je 5 - 6.

Základem je vlastní pokoj, sdílený pokoj je jen pro přátele, kteří přijedou spolu. Ceny jsou v porovnání s penziony nebo Bed & Breakfast velmi nízké:

Mimo červenec a srpen Červenec a srpen
V rodině 118 liber týdně 140 liber týdně 
Sdílený pokoj 102 liber týdně 125 liber týdně   
Nadstandard 220 liber týdně 220 liber týdně  
Studentský dům 125 liber týdně 145 liber týdně   
Sdílený pokoj 110 liber týdně  125 liber týdně   

Aktuální kurz libry najdete zde

   aa-homestay-240   aa-bedroom-240


Ubytování začíná vždy v neděli, můžete přijet v průběhu celého dne, budete mít kontakt na majitele domu. Po skončení kurzu končí ubytování vždy v sobotu.  

   Ubytování je v docházkové vzdálenosti od školy, pro letní kurzy je vhodné přihlásit se včas, někdy může cesta do školy trvat až patnáct minut autobusem. Sdílené prostory jsou pravidelně uklízeny, student si zodpovídá za svůj pokoj. Každý dům má připojení na internet, obvykle přes Wi-Fi. U nadstandardního ubytování je vlastní koupelna.

   Více najdete v detailní informační brožuře, kterou zasíláme e-mailem

    

   Doprava  

   Nejlepší zkušenosti máme s Easy Jet na www.easyjet.com (klikněte si na českou verzi), nejsou drahé a jsou bez běžně k dispozici. Jako u všech letenek, i zde raději doporučujeme objednávat v předstihu. Lze využít i dalších nízkonákladových dopravců (SmartWings, Wizzair, atd.) případně běžných společností jako ČSA, British Airways, atd., jejich letenky jsou dostupné i těsně před termínem odjezdu, byť za vyšší cenu.

      aa-letiste-240   aa-letadlo-240

   Doprava na letiště Ruzyně v Praze je bez problémů vlakem nebo autobusem a poté MHD, letíte přes den. Každé letiště v Anglii má přímo u východu kancelář největší autobusové společnosti National Express, jejíž autobusy jezdí každou hodinu po celý den i večer. Jízdenku můžete objednat přes internet předem z domova nebo přímo na místě, platit lze i kartou. Doporučujeme koupit přímo zpáteční jízdenku, ušetříte 25%.

   Jedete-li z letiště Gatwick nebo Stansted, přesedáte na autobusovém nádraží v Heathrow, nemusíte se zavazadlem ujít více, než 20 metrů k navazujícímu autobusu. Autobusy jsou přehledně označené, garantují místo k sezení, jsou pohodlné, vybavené klimatizací a WC.

      aa-autobus-240

   Cesta z autobusového nádraží v Bournemouth na adresu ubytování nezabere více než 30 minut pěšky nebo 10 minut prostřednictvím MHD, která má stanoviště přímo tam, kde staví National Express. Všechny detaily budete mít připravené předem od ubytovací kanceláře školy.

   Nedělejte si starosti, se všemi detaily vám poradíme. Nemáte-li dostatečné znalosti angličtiny, komunikaci se školou pro vás rádi zajistíme.  

   Napište si o detailní informační brožuru a odpovědi na další otázky