Angličta v anglii

Jazykové kurzy pro mládež

Už od věku 13 let výše máte možnost zúčastnit se kvalitního jazykového kurzu ve Velké Británii, v destinaci, kterou si vyberete:

Intenzita kurzu je od 15 do 30 i více hodin týdně dle výběru, minimální délka je 2 týdny. Pro mladší studenty je samozřejmý nonstop dohled a program na celý den včetně dopravy z letiště.

Starší studenti mají vlastní program, volitelné výlety a sociální akce. Pro všechny je připraveno variabilní studium s kvalitními lektory a důrazem na výsledky.

Spolupracujeme výhradně s kvalitními školami, se kterými máme dlouhodobě stoprocentní zkušenosti, cena je proto obvykle o něco málo vyšší, než masově prodávaných jazykových kurzů.

V levé části těchto stránek najdete informace o studiu v jazykové škole BEET v Bournemouth, pro další destinace vám zajistíme konkrétní informace, napište nám svou představu o termínu a místu kurzu.

 

aa-triholky-300 

 

Další informace

Výuka

Studium jazyka v zemi, kde se jím hovoří, je několikrát účinnější, než výuka v ČR. Dříve se vám angličtina stane vlastní a budete v ní sebejistí, po celý den máte možnost komunikovat a zažít tak praxi v komunikaci, která se vám po návratu zúročí. Zároveň jde o zajímavý výlet, na který budete rádi vzpomínat.

Výuka se liší od té, na kterou jste zvyklí, je aktivní, motivačně a prakticky orientovaná, velmi často s cílem absolvovat konkrétní test. Pružné studium podporují menší skupiny studentů a velmi kvalitní lektoři s dlouhodobou praxí. Projektové vyučování, individuální přístup a "link lessons" jsou efektivní, zaměřené na plnění úkolů a výsledky. Moderní výukové materiály jsou v ceně.

Přihláška a platba

Na základě vaší představy připravíme konkrétní nabídku, budete-li s ní spokojení, zašleme vám přihlášku. Po jejím odeslání e-mailem nebo poštou dostanete potvrzení o rezervaci vybraného kurzu a podklady pro zaplacení rezervačního poplatku 6.000,- Kč. Poplatek za kurz, z něhož se odečítá rezervační poplatek, se platí následně nejpozději do dvou měsíců před odjezdem. Je možné využít volitelné pojištění pro vrácení částky v případě mimořádné událost (garance nuceného storna). U jazykové školy BEET probíhá rezervace zaplacením celého poplatku najednou.

Cestovní informace

Informace o ubytování a dopravě zasíláme v dostatečném předstihu, vždy jsme v aktivní komunikaci, aby přípravě kurzu nic nebránilo. Pro cestu do Anglie stačí občanský průkaz (pro studenty do 15 let pas). Starší studenti mohou využít individuální dopravu, pro mladší ve spolupráci s rodiči vše zajistíme, cena za dopravu bude uvedena v nabídce.

Pojištění

Pro mladší studenty je povinné pojištění, s jehož sjednáním vám rádi poradíme.

 

Kontaktujte nás pro další informace 

 

 

 

S překlady angličtiny pomůže překladatelská agentura LANGEO