Angličta v anglii

Jazykové kurzy pro dospělé

Potřebujete-li zlepšit znalost jazyka pro profesní využití nebo prožít přínosnou dovolenou, spojenou se zlepšením v jazyce, nebudete sami, kdo míří do destinací Velké Británie:

 • Oxford
 • Cambridge
 • Bournemouth (více informací zde)
 • Brighton
 • Hastings
 • Bexhill
 • Torquay
 • Jazykové kurzy v délce od 2 týdnů jsou obvykle intenzivní, částečně tématicky zaměřené dle vašeho výběru a realizované kvalitními lektory na školách, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

  Pro jazykové školy v Anglii je typický podstatný podíl starších studentů, kteří přijíždějí z různých důvodů získat sebejistotu v jazyce, motivaci a nový pohled. 

  Napište nám svou představu, připravíme individuální nabídku.

   

  aa-kniha-300 

   

  Další informace

  Výuka

  Studium jazyka v zemi, kde se jím hovoří, je několikrát účinnější, než výuka v ČR. Dříve se vám angličtina stane vlastní a budete v ní sebejistí, po celý den máte možnost komunikovat a zažít tak praxi v komunikaci, která se vám po návratu zúročí. Zároveň jde o zajímavý výlet, na který budete rádi vzpomínat.

  Výuka se liší od té, na kterou jste zvyklí, je aktivní, motivačně a prakticky orientovaná, velmi často s cílem absolvovat konkrétní test. Pružné studium podporují menší skupiny studentů a velmi kvalitní lektoři s dlouhodobou praxí. Projektové vyučování, individuální přístup a "link lessons" jsou efektivní, zaměřené na plnění úkolů a výsledky. Moderní výukové materiály jsou v ceně.

  Přihláška a platba

  Na základě vaší představy připravíme konkrétní nabídku, budete-li s ní spokojení, zašleme vám přihlášku. Po jejím odeslání e-mailem nebo poštou dostanete potvrzení o rezervaci vybraného kurzu a podklady pro zaplacení rezervačního poplatku 6.000,- Kč. Poplatek za kurz, z něhož se odečítá rezervační poplatek, se platí následně nejpozději do dvou měsíců před odjezdem. Je možné využít volitelné pojištění pro vrácení částky v případě mimořádné událost (garance nuceného storna). U jazykové školy BEET probíhá rezervace zaplacením celého poplatku najednou.

  Cestovní informace

  Informace o ubytování a dopravě zasíláme v dostatečném předstihu, vždy jsme v aktivní komunikaci, aby přípravě kurzu nic nebránilo. Pro cestu do Anglie stačí občanský průkaz, starší studenti mohou využít individuální dopravu. 

   

  Kontaktujte nás pro další informace