Angličta v anglii

Jazyková škola BEET

BEET byla založena roku 1979 a dokázala si dodnes udržet rodinnou atmosféru a individuální přístup. Lektoři, ale i ostatní zaměstnanci si pamatují jméno každého studenta, jeho studijní historii i požadavky. Všechny potřeby řeší bez odkladu a s ohledem na přání klienta.

BEET je akreditován u Quality English, vedoucí organizace britských nezávislých jazykových škol.

Prioritou BEET je spokojenost zákazníka a proto považuje za podstatnou nejen kvalitu studia, ale také ubytování, organizaci volnočasových aktivit a dokonce i stravování přímo ve škole. 


Chcete poslat třicetistránkovou informační brožuru e-mailem?

   aa-beet-420

Knihovna a konzultační centrum

BEET má vlastní knihovnu s dostatkem učebnic, slovníků, knih v originále a multimediálních programů pro každého studenta, celkem 4 000 titulů. Vše se půjčuje zdarma, v roli knihovníků se střídají lektoři, kteří zajistí na základě analýzy studentových potřeb nejvhodnější materiály.

Všechny učebnice a pracovní sešity jsou samozřejmě v ceně kurzu, pro zájemce o dodatečné učební materiály BEET zajistí nižší cenu, než za jakou je lze pořídit v knihkupectvích.

BEET zajišťuje konzultace, zaměřené na studium a návazné studium, vstup na univerzitu a kariérní návrh. Analýza potřeb i vypracování plánu ve spolupráci se studentem je zdarma. 

   aa-library-240


Počítačové učebny

BEET využívá multimediální programy, zaměřené na všechny prvky studia, jsou k dispozici nejen během vyučovacích hodin, ale také volně přístupné pro samostudium. Jde především o:

  • Pronunciation
  • Listening skills
  • Grammatical exercises
  • Examination practice material for Cambridge PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, TOEIC and TOEFL

Ve dvou učebnách je studentům k dispozici celkem 30 počítačů, připojených k internetu a vybavených sluchátky. Soukromé notebooky a netbooky mají ve škole a jejím okolí zdarma přístup na internet prostřednictvím Wi-Fi. 

   aa-computers-240


Cafeteria  

Každý den je na výběr z několika druhů hlavních jídel, sendvičů, plněných baget, nápojů a všeho dalšího v prostorné kafetérii. Student tak nemusí uprostřed dne přemýšlet nad stravováním a může se plně soustředit na studium. V kafetérii najde nejen denní tisk a místo pro vyřízení e-mailů na notebooku, ale setká se i s přáteli.


aa-cafeteria-240


Chcete poslat detailní informační brožuru e-mailem a zodpovědět další dotazy?

 

Lektoři BEET

V BEET učí jen ti nejlepší lektoři, kteří mají často zkušenosti z mnoha zemí a jsou vybraní pro svůj přátelský a individuální přístup. Každý den se setkáte minimálně se dvěma z nich.

BEET má vlastní oddělení tréninku lektorů International Teaching and Training Centre. ITTC je jedno z nejlepších center pro přípravu kvalifikovaných lektorů angličtiny na světě, akreditované University of Cambridge pro zajištění kurzů CELTA, DELTA, TKT and ICELT.

   aa-staff_420
 

Chcete vědět víc o lektorech?

První zprava v dolní řadě: Lisa - špičkově vyučuje výslovnost a je neustále veselá, možná proto, že vyrostla na slunečných Bermudách a je platonicky zamilovaná do majitele společnosti Virgin miliardáře Richarda Bransona.

Druhý zprava v dolní řadě: Alistair - herec a zároveň lektor, jeho dramatické líčení Frankensteina nikdy nezapomenete.

První zleva v horní řadě: Sam(antha) - věčně mladá cestovatelka, nedokáže se na hodinách nudit a vy s ní také ne.

Usměvavý týpek uprostřed horní řady: Justin - idol mladých žen, v každé situaci příjemný a vtipný.

První zleva v dolní řadě: Martin - muzikant a kouzelník s rozvrhem, dokáže zařídit naprosto cokoli.

 

Zaměstnanci BEET

Ředitel BEET Guy Wellman je mezinárodně uznávaný autor jazykových učebnic angličtiny, jako jsou například Advantage, Higher and Higher a Longman Advanced English. Ředitel studií Mark Long je nadprůměrně schopný organizátor, má nesmírně rád svou práci a nadšení dokáže přenést i na lektory. Chce ve škole jen ty opravdu schopné a optimistické, ti, které zaměstná, si váží toho, že ve velké konkurenci uspěli.

Zaměstnanci BEET, kteří zodpovídají za hladkou organizaci průběhu studia, kvalitní ubytování a administrativní záležitosti, jsou odborníky na svou práci a dělají ji s pozitivním přístupem, se kterým se jinde nesetkáte. Můžete si být jistí, že každá vaše potřeba se setká s pochopením a bude brána vážně. Setkáte se s profesionalitou, která odpovídá celkovému zaměření na kvalitu, typickému pro BEET.

   aa-staff-420 

P.S. Takhle v pohodě jsou pořád, ne jen, když se mají fotit. Nevěřili byste, co všechno na recepci zařídíte a všichni jsou pořád pozitivní, i když je právě nával. První zleva je Sachi, moc milá Japonka, která v BEET už zůstala, tak si dejte pozor, abyste se doma se všemi rozloučili..


Chcete poslat třicetistránkovou informační brožuru e-mailem?